Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-03-29, 02:30x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Problem faktura i kasa 2008 i win7 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2009-11-02, 13:05
Posty: 191
Post 
roznimy sie tak drastycznie.....
w toku myslenia ,sposobu postepowania oraz stosunkiem bisnesowym wobec sage....

ty jestes klientem a ja dystrybutorem
ot cala zagadka


2010-09-08, 12:30
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
ostatnimi zdaniami zjechałeś do takiego poziomu że już tu nie szukaj pomocy (darmowej) na forum w przyszłości. Dzwoń na płatną infolinię i cierp albo doucz się czytać ze zrozumieniem także przed podejmowaniem decyzji o kolejnych zakupach.

Admin zanotuj IP i banuj w przyszłości.

Byrusia - Słonko nie denerwuj się, olej :)


2010-09-08, 12:31
Wyświetl profil

Rejestracja: 2009-11-02, 13:05
Posty: 191
Post 
wczesniej sie perelko zezloscilam a teraz juz rozesmialam

bo nic wiecej nie mozna w tej sytuacji zrobic


ja rozwniez prosze admina o ban dla uzytkownika
zostala przekroczona granica przyzwoitosci


2010-09-08, 12:38
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-07, 10:46
Posty: 10
Post 
to może jako dystrybutor oświecisz mnie, reprezentanta ciemnego ludu, dlaczego sage sprzedaje swój soft tak przeterminowany? Czy może będzie to kolejne pytanie do sage bez odpowiedzi?

Jesteś dystrybutorem hurtowym? czy może detalicznym tuż przed konsumentem końcowym? Jeśli tym drugim, to nie dziwię się poglądom na tę kwestię, bo przecież Tobie zależy na tym, aby SPRZEDAC, mniejsza z tym komu i co i jak przestarzałego...


Nie chciałem Ciebie w żaden sposób urazić, i tego nie uczyniłem.

@krzysiek, a niby czym zjechałem do takiego poziomu? mataforą, którą zastosowałem? Proszę Cie. Moje słowa nie są w żadne sposób obrażliwe i są formie pytania.

Banujcie banujcie, a Ty krzyśku idz szybciutko donieść, najlepiej napisz do admina, żeby mnie banował:)


2010-09-08, 12:45
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-07, 10:46
Posty: 10
Post 
Tak jeszcze raz przeczytałem to co napisałem i nadziwić się nie mogę, gdzie niby kogoś tutaj obraziłem?


2010-09-08, 12:48
Wyświetl profil

Rejestracja: 2008-07-14, 11:05
Posty: 3
Post 
lalali, ja również nie rozumiem twojego toku myślenia i roszczeń jakie masz wobec Sage.

Moje uwagi:

1. numeracja wersji programów wcale nie oznacza roku w którym ona obowiązuje, co prawda czasami pokrywa się to z aktualnym rokiem, ale nie jest to zasadą, więc to że w 2009 roku kupiłeś program w wersji 2008 wcale nie oznacza że ktoś sprzedał ci ten program żeby "nabijać ludzi w butelkę złodziejskimi praktykami"

2. wszystkie aktualizacje Faktury Start są bezpłatne, wystarczy zwrócić się do producenta lub do jakiegoś dystrybutora z prośbą o numery do aktualnej wersji.

...może jednak ten Sage nie jest aż taki wstrętny, dostajesz ZA DARMO program w aktualnej wersji w dodatku z dodatkowymi funkcjami. Chociaż czytając twoje posty na forum nie zdziwię się jak zaraz będziesz miał pretensje, że nikt nie chce Ci tego za darmo zainstalować bo przecież "kupiłeś oryginalny soft, i oczekujesz wsparcia DARMOWEGO".


2010-09-08, 14:22
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post 
W sierpniu 2009 wiekszosc swiatowych producentow nie miala wersji dzialajacych idealnie na W7 x64 (lacznie z WoW)

Generalnie - nie szkoda Ci czasu na polemiki i żale na forum? - przecież w tym czasie mogłbys zarobic te 10 a nawet 100 zł i sobie kupic dowolny wybrany program - co prawda mysle za pare miesiecy sie okaze ze nowy nie zadziala np z office 2010 (ktory jest juz na rynku) - i znow bedziesz mial okazje czuć sie skrzywdzonym i oszukanym przez ..........
do wyboru (system, komunstow, zydow, cyklistow, microsoft, producenta tego programu itp)


A teraz troche pomysl - przychodzisz do marketu - i dostajesz reklamowe (albo kupujesz w super promo cenie) zszywki szer 12 mm - wiesz juz za w bieżacym 2010 norma UE przewiduje szerokosc zszywki dajmy na to 14mm ale ty masz w domu tez aktualnego ale juz wycofywanego typu zszywacz na 12mm wiec spoko czytasz na pudelku "pasuje do zszywaczy 12mm" i z radoscia bierzesz uzywasz itp.
W grudniu kupujesz nowy zszywacz juz 14mm - i lecisz do marketu z reklamacja co za g.... zszywki ci wcisneli wtedy - i zeby ci je dogiac na 14mm...... Jak myslisz jaka bedzie reakcja w markecie?
Ja osobiscie bym sie bal ze umre w locie z glodu - jak mnie ochrona wyrzuci przez zamkniete drzwi.... A ty?

A Sage (i kazdy dystrybutor) oferuje dogiecie bezplatne ci tych zszywek - wiec w sumie o co narzekasz?


2010-09-08, 18:40
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-07-27, 20:35
Posty: 8
Post 
BYRUSIA, KRZYSIEK, WROB zastanawia mnie ze sie chciało wam tracic czas na dyskusje tym osobnikiem, to beton jakich mało.
Gemina - polozylas go na łopatki, kołek sie piekli, wyzywa od złodzieji i kłamcow oszustow a co sie okazuje, niedojda nie umie sie nawet dowieziec ze moze to dostac za darmo.Ale sam nick lalali - przedszkole czy co? dobrze ze nie doremifasola :lol:


2010-09-08, 19:20
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-07, 10:46
Posty: 10
Post 
łepek kolego nie rozumiem po co zabierasz głos w dyskusji skoro nie ma on nic wspólnego z tematem.

nie spamuj i prosze nie wyzywaj mnie od betonu i kołka, prostaczku, bo betonem i kołkiem chyba sam jesteś. po prostu jeśli nie masz nic do dodania siedź cicho. albo idż podlizac się jakiemuś dystrybutorowi, może dostaniesz rabat, na nowy soft sage.

co ciebie obchodzi mój nick. jakim nickiem jest łepek? masz mały łepek który mieści mały mózg czy co? kołku.

oczywiście krzysiu i byrusia nie zainterweniują u admina, bo to towarzystwo wzajemnej adoracji. a osobą która komukolwiek ubliża w tym temacie jest delikwent łepek. I co i gdzie wasza konsekwencja? pewnie nawet nie wiecie co to takiego.

tak właśnie patrze na wasze opisy. ten dystrybutor, tamten dystrybutor, ale żaden z was poza gemina nie potrafi powiedzieć, że soft nie jest za darmo do aktualizacji. a tylko o to mi chodziło.

gdybym był dystrybutorem (w waszym przypadku czytaj bierny sprzedawca narzucający marże) byłoby mi wstyd, że nie potrafię dąć prostej rady, komuś kto od 5 dni próbuje uzyskać pomoc od firmy sage i tego nie dostaje. byłoby mi wstyd, że jako dystrybutor wiem tak niewiele na temat wsparcia firmy, ktorej soft odsprzedaje.

krzysiu. twoja pomoc? pokaz mi chłopie gdzie mi pomogłeś, że się tak odgrażasz że więcej tego nie uczynisz? nigdzie. poza tym, że zgłosiłeś mnie do administratora. wiec proszę cię biegnij do admnia ale zgłoś też łepka, bo jesteś przecież super i na pewno będziesz konsekwentny.

co z Was za dystrybutorzy, którzy nie potrafią dać dobrej rady? lol. mogliście od razu podać link do waszych sklepów internetowych gdzie mogę kupić nowy soft.

widzę, że na forum panuje towarzystwo żenuącej adoracji. powodzenia w tym zakisie.

gemina - dziękuję za informację. może faktycznie odrobinę mnie poniosło, ale jesteś jedyną osobą, która wniosła do tego tematu cokolwiek dla mnie istotnego. jeszcze raz dzięki.


2010-09-08, 22:17
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post 
Cytuj:
Rozumiem gdybym miał płacić za aktualizację jakichś przepisów podatkowym w jakiejś kobyle od sage. Ale nie w Faktura i kasa start! To jest zupełna podstawa i sage mogłoby z łaski swojej wydać darmowego update, który umożliwi mi uruchomienie programu na tym systemie. Jak dla mnie to nie jest wiedza tylko zdzierstwo kasy.


Mt 7,1-3

Coz - wg mnie czlowiek honorowy powinien grzecznie przeprosic posypujac glowe popiolem albo popelnic harakiri - dowiadajuac sie iz falszywie kogos osadzil (bez jakiegokolwiek sprawdzenia faktow i na podstawie domyslow rodzacych sie w jego nieco odmiennie funkcjonujacym umysle)

Skoro nadal piszesz na tym forum - to powiem krotko - lepek ma racje - jestes betonem
- zadales pytanie o pomoc techniczna w temacie instalacji - i w tym temacie staralismy ci sie pomoc - to chyba logiczne - a to ze piszesz jakie to zycie masz ciezkie i ze wszystko jest do d..... i ze ci wciskaja stare wersje - to po prostu zadzwon na telefon zaufania (a moze sa tez i fora zaufania) tam moze Ci pomoga...

PS: Czemu sie oburzasz na Lepka ze "nie pisze w temat" przeciez bierze przykład z Ciebie, floodmasterze :-) - poza pierwszmi postami - zaden z Twoich postow - nie jest na temat watku - przypominam - zalozyles osobiscie watek TECHNICZNY nt problem instalacji FiK 2008 na windows 7


2010-09-09, 03:41
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. FAKTURA I KASA START 2008

w Programy Handlowe

wyder

12

6209

2010-10-14, 14:34

krzysiek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. symfonia faktura i kasa 2008

w Techniczne

tomek.p

1

2564

2011-08-16, 16:10

wrob Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. IMPORT z FAKTURA I KASA do MK - PROBLEM

w Programy Księgowe

StudioM

14

5423

2009-10-08, 14:20

StudioM Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Faktura i Kasa start - problem z błędem nr 2

w Techniczne

willi76

9

4865

2011-10-04, 00:28

wrob Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant