Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-03-29, 12:38x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Kurs prowadzenia KPiR 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2008-04-12, 15:45
Posty: 2
Post Kurs prowadzenia KPiR
Witam, pilnie poszukuję kogoś lub firmy która prowadzi kursy z prowadzenia Książki Przychodu i Rozchodu ale w oparciu o program Symfonia Premium Mała Księgowość w Krakowie. Zależy mi na kursie gdzie faktycznie będzie pokazane jak skonfigurować program do własnych potrzeb a następnie zostanie "przerobiony" cały miesięc handlowy czyli: zakupy, sprzedaż, amortyzacja, lista płac, zus a następnie wyliczenie pitów i zamknięcie roku. Po prostu solidny kurs mający na celu przygotowanie kogoś kto np. niewiele wie o księgowość do samodzielnego i w pełni świadomego prowadzenia KPiR na programie Symfonia Premium Mała Księgowość. Zwracam się z tym do Państwa ponieważ nie udało mi sie w Krakowie znaleźć takiej oferty gdyż wszystkie kursy księgowości prowadzone są w oparciu o CDN Optima a z kolei wdrożeniowi partnerzy sage symfonia mimo iż w ofercie mają szkolenie z tego programu to i tak nie może się ono odbyć z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych - podobno jestem tylko Ja jeden. Zaproponowano mi więc spotkanie indywidualne... ale niewiele skorzystałem bo Pan który przyszedł mnie szkolić oznajmił mi że on na księgowości (tj. przepisach) absolutnie się NIE ZNA... i może mi tylko pokazać jak poruszać sie po programie... to jakby instruktor jazdy oznajmił że prowadzić samochód potrafi ale zupełnie nie zna przepisów ani zasad ruchu drogowego. Bardzo proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.


2008-10-15, 06:38
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post 
Faktycznie takich kursów to nie ma z powodu braku chetnych.

Natomiast twoj przykład w temacie prawa jazdy jest nietrafny - wdrożenie i szkolenie z programu np MKP nalezy raczej porównywać z szkoleniem dla mechaników o serwisie danego modelu samochodu (i tu mechanik nie musi znac przepisów i umiec jezdzic)- a kurs prawa jazdy to szkolenie z przepisów - i tu raczej bym szukał firmy czysto szkoleniowej np Stowarzyszenia Ksiegowych w Polsce czy cos podobnego.

My np prowadzimy szkoelnia indywidualne - ale generalnie z programu nie z przepisów (choć posiadamy wiedze tez prawna w tym zakresie). Jestesmy natomiast w grupie z biurem rachunkowym ktore w razie potrzeby mize poprowadzić druga cześć szkolenia z przepisów i zasad prowadzenia KPiR


2008-10-15, 12:58
Wyświetl profil

Rejestracja: 2008-04-12, 15:45
Posty: 2
Post 
Są takie kursy... znalazłem... ale niestety w Gdyni i w Katowicach, właśnie w oparciu o ten program. Ponadto jestem przekonany, że w takim mieście jak Kraków musi być możliwość takiego przeszkolenia. Jest mi zupełnie obojętne czy będzie to firma szkoleniowa czy też ktoś kto np. sam używa tego programu w jakiejś małej firmie zatrudniającej do 20 osób i mógłby mi oczywiście odpłatnie pomóc. Zdaję sobie sprawę, że to na pewno nie jest nic wielkiego, od lat bez problemu używam Płatnika i z grubsza znam zasady prowadzenia KPiR ale nie umiem sobie wszystkiego w tym programie skonfigurować..., obecnie używam go wyłącznie do wyliczania listy płac a niestety największą trudność i niepewność oraz niejasność budzi u mnie w nim konfiguracja księgowań itp. dlatego najchętniej odbyłbym gruntowne szkolenie z prowadzenia KPiR przy użyciu tego programu lub chociaż chciałbym nawiązać kontakt z kimś kto jak już wspomniałem używa tego programu i mógłby mi odpłatnie poświęcić kilka godzin.


2008-10-15, 17:23
Wyświetl profil

Rejestracja: 2019-09-11, 10:22
Posty: 1
Post Re: Kurs prowadzenia KPiR
Po co Ci akurat ten kurs?
Niekoniecznie w Krakowie musi odbywać się takie szkolenie. Jeżeli nie ma ludzi chętnych na takie szkolenie nikt nie będzie go robił dla kilku osób, ponieważ jest to nieopłacalne!
Jeżeli na prawdę bardzo zależy Ci na takim szkoleniu to Katowice od Krakowa są jak rzut beretem więc możesz się przejechać samochodem, pociągiem lub busem. 1.5 -2 godziny i będziesz na miejscu.

Tak po za tym przypuszczam, że w pracy wymagają od Ciebie znajomości tego programu i przepisów, ponieważ zawsze możesz prowadzić KPiR w innym programie lub po prostu zlecić to biurze rachunkowemu. Moje księgi prowadzi biuro Rosco Tax (https://roscotax.pl/ksiegi-handlowe-przychodow-rozchodow/) i nie muszę zaprzątać sobie głowy jakimiś kursami, szkoleniami.


2019-09-11, 10:29
Wyświetl profil

Rejestracja: 2021-07-21, 15:47
Posty: 1
Post Re: Kurs prowadzenia KPiR
Jestem pewien, że nie trzeba też robić kursu w Krakowie. Obecnie istnieje wiele opcji nauki online
Radzę skorzystać z tej platformy trade handel pro


2021-07-21, 15:49
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. kurs do vat a kurs do dochodowego

w Programy Księgowe

Josephine

2

5133

2009-02-17, 13:04

Butterfly Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kurs waluty

w Programy Księgowe

mamba2011

1

3307

2014-11-07, 13:44

wrob Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Transfer a kurs waluty

w Programy Handlowe

anata

1

2759

2011-03-24, 16:35

wrob Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. KURS EURO - USUNIĘCIE

w Programy Księgowe

Palomita

5

3510

2014-04-22, 10:01

Josephine Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant