Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-04-27, 13:17x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Problem z księgowanie wynagrodzeń w MKP 2012.1 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2012-03-09, 09:50
Posty: 1
Post Problem z księgowanie wynagrodzeń w MKP 2012.1
Jestem użytkownikiem Małej Księgowości od kilku lat.
Po ostatniej aktualizacji z wersji MKP 2012 do 2012.1 wystąpiły problemy z księgowaniem wynagrodzeń. Po wybraniu polecenia Księgowanie wynagrodzeń z datą 31.01.2012 pojawia się okienko z informacją "W wybranym miesiącu do dnia 31.01.2012 nie wypłacono nowych wynagrodzeń do zaksięgowania w koszty" pomimo że wynagrodzenia zostały wcześniej naliczone w zakładkach "nowe wynagrodzenie z umowy o pracę" w kartotece Pracownicy.
Zgłaszałem ten problem do Sage.
Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

" w odpowiedzi na Państwa maila z dn. 27 informujemy, że w trakcie sprawdzania Państwa baz danych w dn. 6 i 7 lutego 2012 roku (baza przed i po konwersji do wersji MKP 2012.1) nie stwierdziliśmy wystąpienia błędu programu MKP 2012.1 ani uszkodzenia Państwa baz danych, które mogłoby skutkować wystąpieniem komunikatu "W wybranym miesiącu do dnia 31.01.2012 nie wypłacono wynagrodzeń do zaksięgowania w koszty."

Komunikat ten świadczy o braku wypłaty wynagrodzeń do danego dnia i zazwyczaj jest skutkiem nieprawidłowego (niechronologicznego) działania użytkownika.

Więcej informacji możemy podać po ponownej szczegółowej diagnozie Państwa bazy danych.

Informujemy, że usługi zarówno diagnozy jak i naprawy baz danych są świadczone odpłatnie.

Koszt diagnozy /naprawy bazy danych zostanie Państwu przedstawiony do akceptacji i wynosi 200 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę prac diagnostyczno-naprawczych.

Jeżeli zdecydują sie Państwo na diagnozę Państwa bazy danych prosimy o przesłanie zwrotnie akceptacji kosztów i warunków usługi oraz danych płatnika do wystawienia faktury Proforma - wynik diagnozy jest udostępniany dopiero po wpłaceniu należności i przysłaniu potwierdzenia przelewu.

Jednocześnie informujemy, ze jest juz dostępna nowa wersja programu MKP 2012.1a. "

Sprawdzałem również wersję 2012.1a ale nic się nie zmieniło.
Mało tego w wersji 2012.1a demo, czyli bez mojej bazy danych, też nie daje zaksięgować się nowych wypłat.
W rozmowach telefonicznych z Działem wsparcia technicznego uparcie powtarzają że błąd wynika z moich niewłaściwych działań. Na pytanie dlaczego w wersji demo też nie działa twierdzą, że wynika to z ustawień parametrów programu i odsyłają do podręcznika użytkownika , z którego nic nie wynika. Nie chcą udzielać żadnych informacji bo nie mam wykupionego abonamentu na pomoc techniczną. Przecież w wersji demo powinno wszystko działać poprawnie bez żadnych dodatkowych ustawień programu.
W dalszym ciągu pracuję na MKP w wersji 2012 gdzie wszystko działa prawidłowo.
Czy ktoś z użytkowników MKP spotkał się z podobnymi problemami.
Ja mam wrażenie, że celowo coś poprzestawiali w parametrach programu żeby teraz wyciągnąć "dodatkową kasę".
Będę wdzięczny za informacje.


2012-03-09, 11:32
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 



Rejestracja: 2011-06-03, 09:33
Posty: 7
Post Re: Problem z księgowanie wynagrodzeń w MKP 2012.1
A co masz zaznaczone w Funkcje=>Parametry=>Inne Tworzenie rozrachunków z pracownikami i urzędami urzędami?


2012-03-20, 17:01
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Księgowanie wynagrodzeń

w Programy Księgowe

izkach

1

3896

2010-02-18, 01:23

wrob Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. MKP 2012.1 Problem z wysyłką PIT 4R

w Programy Księgowe

bazon

4

3311

2012-02-16, 13:43

Maciek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Aktualizacja MKP 2012.1 - problem z numeracją miesięczną

w Programy Księgowe

wombi

4

2940

2012-02-17, 11:06

wombi Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. MKP Księgowaie wynagrodzen w koszty KPIR

w Programy Księgowe

Api

0

2022

2022-02-19, 18:51

Api Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant