Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-04-27, 23:37x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
kilka roznych problemow 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2010-09-08, 13:41
Posty: 75
Post kilka roznych problemow
Witam,

Jestem przy instalacji nowych wersji i mam kilka problemów. SBS 2011 +Pervasiw + klucz sprzetowy + licencja na kilka stanowisk

1) Kiedyś zanim dostałem kod aktywacji przez 60 dni mogłem pracować z limitem stanowisk jak w licencji. Teraz pisze mi wersja DEMO nie do użytku komercyjnego, 1 stanowisko. Nie mogę wpisać nowego numeru do klucza, udaje się to dopiero z numerem aktywacji. Ale do MKP i FiK muszę czekać jeszcze 2 tygodnie. O czymś zapomniałem?

2) Na rozwijanej liście wyboru firmy widzę tylko 9 pozycji. Jak dodam następną to inna wypada i żeby wejść do firmy muszę znowu zrobić dołącz. Czy mi się zdaje czy był tak kiedyś suwak?

3) Co zrobić żeby przy instalacji kolejnej wersji pamiętał tą listę na serwerze i stacjach?

4) Do KDP 2014a dostałem katalog RAPORTY+ podkatalogi. Mam ręcznie skopiować podkatalogi pod RAPORT po instalacji czy gdzieś indziej. Nie widzę tam plików o podobnym rozszerzeniu.

pozdrawiam

_________________
pbrk


2013-11-25, 22:34
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert

Rejestracja: 2007-11-16, 15:08
Posty: 3983
Pomógł: 445
Post Re: kilka roznych problemow
Ta wiadomość była pomocna.(3)
pbrk pisze:
1) Kiedyś zanim dostałem kod aktywacji przez 60 dni mogłem pracować z limitem stanowisk jak w licencji. Teraz pisze mi wersja DEMO nie do użytku komercyjnego, 1 stanowisko. Nie mogę wpisać nowego numeru do klucza, udaje się to dopiero z numerem aktywacji. Ale do MKP i FiK muszę czekać jeszcze 2 tygodnie. O czymś zapomniałem?


Wpisz numer seryjny do pliku install.ini

pbrk pisze:
2) Na rozwijanej liście wyboru firmy widzę tylko 9 pozycji. Jak dodam następną to inna wypada i żeby wejść do firmy muszę znowu zrobić dołącz. Czy mi się zdaje czy był tak kiedyś suwak?


viewtopic.php?f=4&t=17

pbrk pisze:
3) Co zrobić żeby przy instalacji kolejnej wersji pamiętał tą listę na serwerze i stacjach?


Zachować plik AMHM.INI, AMFK.INI, AMKD.INI z katalogu %APPDATA%
Jednak przy instalacji nowej wersji nie powinny być nadpisywane. Chyba, że odinstalowujesz stary program.

pbrk pisze:
4) Do KDP 2014a dostałem katalog RAPORTY+ podkatalogi. Mam ręcznie skopiować podkatalogi pod RAPORT po instalacji czy gdzieś indziej. Nie widzę tam plików o podobnym rozszerzeniu.


Zapewne zaktualizowane raporty. Załącz tu to co dostałeś to będzie można powiedzieć co z tym zrobić.

_________________
Skontaktuj się z Ekspertem | Zamów dodatek

tel. 22 7 538 538
ekspert@mojaSymfonia.pl
http://www.mojaSymfonia.pl


2013-11-25, 23:00
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-08, 13:41
Posty: 75
Post Re: kilka roznych problemow
1) w install.ini są dobre numery
Może na spokojnie przeanalizuję z rana. Jak uruchamiam np. FiK na sucho bez firmy to widzę numer seryjny, jak dla przykładu zaciągnę ich demo z aktualnej wersji to program też robi się demo, jak wciągnę demo z wersji wcześniejszej to transluje, prosi o numer i jest licencji ile trzeba i 60 dni. Może ten typ tak ma. Idę spać.

2) W Fik już .ini jest inne niż w topicu, jest tylko wpis admin.
Próbowałem znaleźć to w KDP (teraz doliczyłem się 10 wpisów) ale w żadnym .ini nie znajduje 10tki.

3) poszukam rano

pz

_________________
pbrk


2013-11-26, 00:22
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2013-11-27, 12:08
Posty: 3
Pomógł: 1
Post Re: kilka roznych problemow
Ta wiadomość była pomocna.(1)
Rafal, dzięki! pomocna wiadomość! :-]


2013-11-27, 12:14
Wyświetl profil

Rejestracja: 2016-03-12, 18:13
Posty: 4
Post Re: kilka roznych problemow
Proszę o pomoc!
Działam na programie Symfonia (pełna księgowość)
Wprowadziłam Faktury VAT zakupu i niestety nie weszły mi do deklaracji VAT-7
Weszły mi faktury VAT sprzedaży, weszła mi faktura VAT korekta zakupu ale niestety żadna faktura VAT zakupu nie weszła do deklaracji VAT-7
Uwzględniłam dokumenty z bufora, jest poprawny numer deklaracji, uwzględniłam okres spr I, w rejestrach uwzględniłam okres I 2016 jest rejestr naliczony VAT, kwota nie wchodząca do rejestru VAT jest oczywiści 0,00 a danych w deklaracji VAT-7 brak, czy ktoś wie co może być?
W deklaracji VAT-7 brak danych dotyczących nabycia towarów i usług oraz podatek naliczony
Pomocy bo muszę to jak najszybciej to zrobić bo do US bo za styczeń została złożona zerówka wydrukowana na innym programie, a teraz trzeba zrobić fachowo oczywiście zrobić trzeba korektę deklaracji VAT-7, pomocy!


2016-03-12, 18:26
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-02-12, 10:22
Posty: 515
Pomógł: 48
Post Re: kilka roznych problemow
Załóż nowy temat, w odpowiednim dziale, wklej zrzuty ekranu tego dokumentu, to może uzyskasz pomoc.


2016-03-12, 19:43
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Faktura do PZ na różnych magazynach

w Programy Handlowe

bartek

1

2807

2008-09-16, 13:06

rafal Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kopie bazy danych - automat o różnych godzinach?

w Techniczne

volleyman

3

6643

2021-05-31, 23:05

perek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. KDP 2015b - Różne wyniki raportów na różnych stanowiskach

w Programy Kadrowo Płacowe

silos70

5

3604

2015-01-30, 15:37

silos70 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Dekretacja dok sprzedaży dla dwóch różnych pozycji

w Programy Handlowe

LukKWA

1

1743

2020-12-30, 14:53

rafal Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant